26 лютого 2024 року у штаб-квартирі Програми ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП) у м.Найробі, Республіка Кенія розпочала роботу 6-а сесія Асамблеї ООН з навколишнього середовища (ЮНЕА-6).
На розгляд цьогорічної сесії Асамблеї винесену низку важливих ініціатив, спрямованих на посилення міжнародного порядку денного у галузі охорони навколишнього середовища. Важливим елементом сесії також стане розгляд ініціатив, покликаних посилити операційну діяльність ЮНЕП у країнах,
довкілля яких потерпає від наслідків збройних конфліктів.
На початку роботи сесії було виголошено заяву від імені 41 держави світу із засудженням вторгнення Російської Федерації в Україну та закликом сприяти відновленню постраждалих екосистем нашої держави та регіону.
Висловлюємо щиру вдячність ЄС та його країнам-членам, Австралії, Канаді, Чилі, Грузії, Новій Зеландії, Північній Македонії, Норвегії, Респубіліці Корея, Швейцарії, Туреччині, Великобританії, США та Японія за послідовну підтримку України та засудження злочинних дій країни-агресора.