З метою запобігання подальшого розповсюдження вірусу COVID-19 Уряд Кенії прийняв рішення щодо продовження дії наступних превентивних заходів:
- комендатська година діятиме ще 30 днів - до 5 серпня 2020 р.;
- на 30 днів продовжено заборону на публічні зібрання;
- державні органи працюють в дистанційному режимі, державні послуги все ще не надаються.
В той же час було прийнято рішення про пом’якшення деяких заходів, а саме:
- заборона пасажирського автомобільного, залізничного та повітряного сполучення в / з Метрополії Найробі та з округів Мандера та Момбаса закінчується о 4 ранку 7 липня 2020 р. (для здійснення пасажирських перевезень компанії-перевізники мають отримати від Міністерства охорони здоров’я Кенії відповідний сертифікат, який видаватиметься за погодженням з Міністерством транспорту Кенії);
- дозволено проводити релігійні зібрання, але кількість учасників не може перевищувати 100 осіб та тривати довше однієї години, вік учасників не може бути менше 13 та більше 58 років;
- починаючи з 15 липня 2020 р. буде відновлено місцеве авіасполучення;
- починаючи з 01 серпня 2020 р. планується відновити міжнародне авіасполучення.
Разом з тим, Уряд Кенії протягом 21 дня здійснить посилений моніторинг ситуації з поширенням вірусу COVID-19 та у разі погіршення стану залишає за собою право знову запровадити повний карантин.