15 вересня 2020 р. відбулася зустріч Посла України Андрія Праведника з нещодавно призначеним Директором Департаменту Європи МЗС Кенії, Послом Джо Сангом.
Сторони обговорили перспективи поглиблення двосторонньої співпраці між країнами та високо оцінили рівень взаємної підтримки у рамках міжнародних організацій. Посол Дж.Санг подякував Україні за підтримку кандидатури Кенії на місце непостійного члена Ради Безпеки ООН.
Враховуючи висхідну тенденцію розвитку двосторонніх відносин між Україною та Кенією, Посол А.Праведник висловив сподівання щодо здійснення Міністром закордонних справ Кенії Рейчел Омамо візиту до України у першому півріччі 2021 р. З метою досягнення практичних результатів візиту, сторони домовились якнайскоріше завершити опрацювання низки ключових двосторонніх угод.