У Найробі відбулася зустріч Директорки Департаменту Африки та регіональних організацій МЗС України Любові Абравітової з директором з політичних питань Міністерства закордонних та діаспорних справ Кенії Джосфатом Майкарою.
Кенійська сторона підтвердила незмінну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України. «Якщо ці права України порушуються, ніхто не може бути в безпеці», — наголосив Джосфат Майкара.
Сторони обговорили розвиток політичного діалогу між Україною та Кенією, взаємодію в міжнародних організаціях, а також перспективи розширення торговельно-економічної та освітньої співпраці.
Любов Абравітова підкреслила важливість розвитку взаємовигідних і прозорих бізнес-зв’язків між Україною та країнами Африки, зокрема Кенією, а також продовження діалогу на високому та найвищому рівнях.
Окрему увагу було приділено освітній співпраці. Українська сторона підтвердила зацікавленість у розширенні навчальних можливостей для кенійських студентів в Україні, зокрема у сферах медицини, інженерії та інших затребуваних спеціальностей.
Сторони також обговорили ризики, пов’язані з вербуванням Росією громадян африканських країн для участі у війні проти України. Кенійська сторона поінформувала про заходи, які вживаються для недопущення використання громадян Кенії для таких цілей.