У м. Дар-ес-Саламі у рамках робочої поїздки до Танзанії Посол України в Кенії та Танзанії за сумісництвом Володимир Бутяга разом з консулом Сергієм Есауловим вперше провели зустріч з громадянами України, які проживають в Танзанії
У ході цієї зустрічі громадянам України були надані консультації з питань громадянства, правових особливостей танзанійського законодавства щодо працевлаштування іноземців та з міграційно-візових питань, порядку оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
У відповідь на численні прохання наших співвітчизників щодо забезпечення постійної консульської присутності в Танзанії Послом України було зазначено, що Посольство та МЗС України будуть готові до відкриття почесного консульства України в Дар-ес-Саламі відразу після підбору достойного кандидата на посаду почесного консула.
Зустріч була надзвичайно продуктивною та стала позитивним сигналом для усіх українських громадян в Танзанії, розвіявши міфічні побоювання радянських часів щодо функцій Посольства України.