Посольство України в Республіці Кенія

Київ 10:33

Програма ООН з питань навколишнього середовища зацікавилась перспективою співробітництва з українськими компаніями

23 квітня 2012, 14:44

23 квітня 2012 року в центральному офісі Програми ООН з питань навколишнього середовища м. Найробі (Кенія) Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Кенія та Об’єднаній Республіці Танзанія Володимир Бутяга зустрівся зсекретарем Програми ООН з питань навколишнього середовища (ЮНЕП) Джамілем Ахмадом та заступником виконавчого директора ЮНЕП Аміною Мохамед.Зустріч проходила за участю представників вітчизняних компаній «Інкор» та «МТС Груп», які перебувають із робочим візитом в Кенії.

В ході зустрічі були обговорені важливі питання пов’язані із захистом екосистеми Східної Африки та можливі напрями співробітництва. Керівництво міжнародної організації зацікавилось проектами та пропозиціями української сторони щодо можливості встановлення вітчизняними компаніями іригаційних систем та водоочисних споруд на території Кенії та суміжних африканських держав, які кожного року потерпають від посух та відсутності чистої води для споживання населенням.

Наприкінці зустрічі, керівництво міжнародної організації схвалило ініціативу української сторони щодо участі в тендерах ООН із захисту навколишнього середовища та підтвердило готовність і надалі сприяти розвитку відносин між Україною та Організацією Об’єднаних Націй.

 

Останні новини

До 5-х роковин від початку окупації РФ українського Криму у "The Star" опубліковано статтю Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна | 20 лютого, 15:37

У статті Міністр закордонних справ П.Клімкін розвінчує міф про те, що «Крим завжди був російським»

Термінове повідомлення! | 15 січня, 15:52

У зв’язку з надзвичайною ситуацією наполегливо просимо утриматися від проїзду через район Ріверсайд парк (Riverside park), особливо, кварталу поблизу готелю Дусіт (DusitD2 Hotel)

До уваги громадян України, які планують відвідати Танзанію | 07 грудня 2018, 11:05

На території Танзанії реєструються захворювання на заразний вузликовий дерматит ВРХ, хворобу Ньюкасла, чуму дрібних жуйних та африканську чуму свиней (АЧС)

Посол Андрій Праведник вручив Президенту Кенії Ухуру Кеніятті Вірчі грамоти | 05 грудня 2018, 16:26

У своєму виступі Посол України в Кенії наголосив на важливості подальшого поглиблення відносин з Кенією у торговельно-економічній, аграрній і освітній сферах