Посольство України в Республіці Кенія

Київ 10:34

Кенія потребує збільшення потужності станцій з очищення води

24 квітня 2012, 13:53

24 квітня 2012 року Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Кенія та Об’єднаній Республіці Танзанія Володимир Бутяга зустрівся зМіністром розвитку посушливих територій північної Кенії Ібрагімом Елмі Мухамедом.Зустріч проходила за участю представників вітчизняної компанії «Інкор».

В ході зустрічі українська делегація надала Міністру інформацію про можливості компанії «Інкор» щодо проектування та будівництва об’єктів постачання та очищення води, а також очищення стічних вод з подальшим їх відводом. Компанія використовує останні технології та дотримується найсуворіший санітарних вимог.

Міністр привітав ініціативу та повідомив, що Кенія потребує збільшення потужності станцій з очищення води, особливо у північних регіонах країни. Тому роботи, які проводитькомпанія «Інкор»мають дуже велике значення.

Наприкінці зустрічі Міністр І.Е.Мухамед запросив відкрити офіс в Найробі, що дозволить приймати участь у тендерах з удосконалення систем водопостачання.

 

Останні новини

До 5-х роковин від початку окупації РФ українського Криму у "The Star" опубліковано статтю Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна | 20 лютого, 15:37

У статті Міністр закордонних справ П.Клімкін розвінчує міф про те, що «Крим завжди був російським»

Термінове повідомлення! | 15 січня, 15:52

У зв’язку з надзвичайною ситуацією наполегливо просимо утриматися від проїзду через район Ріверсайд парк (Riverside park), особливо, кварталу поблизу готелю Дусіт (DusitD2 Hotel)

До уваги громадян України, які планують відвідати Танзанію | 07 грудня 2018, 11:05

На території Танзанії реєструються захворювання на заразний вузликовий дерматит ВРХ, хворобу Ньюкасла, чуму дрібних жуйних та африканську чуму свиней (АЧС)

Посол Андрій Праведник вручив Президенту Кенії Ухуру Кеніятті Вірчі грамоти | 05 грудня 2018, 16:26

У своєму виступі Посол України в Кенії наголосив на важливості подальшого поглиблення відносин з Кенією у торговельно-економічній, аграрній і освітній сферах