Посольство України в Республіці Кенія

Київ 10:34

Українські технології допоможуть вирішити проблему нестачі якісної води в Кенії

24 квітня 2012, 08:37

24 квітня 2012 року відбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Кенія Володимира Бутяги з виконуючим обов’язкиМіністра води та іригації Кенії Девідом Стовером.Зустріч проходила за участю представників вітчизняних компаній «Інкор» та «МТС Груп», які перебувають із робочим візитом в Кенії.

В ході зустрічі були обговорені важливі питання пов’язані із захистом екосистеми Східної Африки та можливі напрями співробітництва. Представники Міністерства зацікавились проектами та пропозиціями української сторони щодо можливості встановлення вітчизняними компаніями іригаційних систем та водоочисних споруд на території Кенії, яка часто потерпає від посух та відсутності чистої води для споживання населенням.

Також обговорювались питання залучення українських компаній до будівництва дамб, оновлення каналізаційної системи м. Найробі, очищення та збереження природних резервуарів води. За інформацією Міністерства, на наступні 5 років заплановано виділення більш ніж 1 мільярд доларів США на розвиток водної інфраструктури країни.

Девід Стовер схвалив ініціативу української сторони щодо участі в державних і міжнародних тендерах із встановлення іригаційних споруд та підтвердив готовність і надалі сприяти розвитку ділових відносин між Україною та Кенією в даному напрямку.

Зазначимо, що Прем’єр-Міністр Республіки Кенія, Райла Одінго – кандидат на пост Президента цієї країни, позитивно відреагував на участь українських компаній в проектах з удосконалення систем водопостачання країни.

 

Останні новини

До 5-х роковин від початку окупації РФ українського Криму у "The Star" опубліковано статтю Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна | 20 лютого, 15:37

У статті Міністр закордонних справ П.Клімкін розвінчує міф про те, що «Крим завжди був російським»

Термінове повідомлення! | 15 січня, 15:52

У зв’язку з надзвичайною ситуацією наполегливо просимо утриматися від проїзду через район Ріверсайд парк (Riverside park), особливо, кварталу поблизу готелю Дусіт (DusitD2 Hotel)

До уваги громадян України, які планують відвідати Танзанію | 07 грудня 2018, 11:05

На території Танзанії реєструються захворювання на заразний вузликовий дерматит ВРХ, хворобу Ньюкасла, чуму дрібних жуйних та африканську чуму свиней (АЧС)

Посол Андрій Праведник вручив Президенту Кенії Ухуру Кеніятті Вірчі грамоти | 05 грудня 2018, 16:26

У своєму виступі Посол України в Кенії наголосив на важливості подальшого поглиблення відносин з Кенією у торговельно-економічній, аграрній і освітній сферах