Посольство України в Республіці Кенія

Київ 01:35

Державний секретар Міністерства закордонних справ України Андрій Заяць зустрівся зі Спікером Сенату Республіки Кенія

28 листопада 2017, 17:34

27 листопада 2017 р. Державний секретар Міністерства закордонних справ України Андрій Заяць у рамках свого перебування у Кенії з метою участі у церемонії складання присяги переобраним Президентом Кенії Ухуру Кеніяттою провів зустріч зі Спікером Сенату Республіки Кенія Кеннетом Лусакою.

У ході зустрічі сторонами було обговорено широкий спектр українсько-кенійської співпраці на двосторонньому рівні, зокрема у політичній, торговельно-економічній, аграрній, медичній та освітній сферах, а також політичної взаємодії у рамках міжнародних організацій.

Сторони також здійснили обмін думками щодо актуальних питань регіонального та глобального порядку денного, у тому числі у контексті міжнародного миру та безпеки, включаючи питання протидії агресії РФ.

Особливий акцент було приділено питанню поглиблення зв’язків між законодавчими органами обох країн, як шляхом посилення політичних контактів, так і через започаткування міжпарламентського галузевого співробітництва. А.Заяць запевнив, що в Україні вітатимуть черговий візит парламентської делегації Кенії високого рівня.

У ході зустрічі було також обговорено важливість обміну міністерськими делегаціями для укладення низки практичних двосторонніх документів.