Посольство України в Республіці Кенія

, Київ 06:11

Посольством України в Кенії проведено захід з вшанування Чорнобильської трагедії

26 квітня 2017, 19:50

26 квітня 2017 р. у штаб-квартирі Відділення ООН у Найробі за ініціативи Посольства України в Кенії відбувся захід з вшанування Чорнобильської трагедії, а також відкриття виставки: "Уроки Чорнобиля для майбутнього. Солідарність з Хіросімою і Нагасакі".

Головною метою заходу було звернути увагу на актуальні питання ЧАЕС і завершення побудови в 2017 році нового безпечного конфайнменту, показати релевантність питань Чорнобиля для присутніх в Найробі Програм ООН - ЮНЕП та ООН-Хабітат, привернути увагу до діяльності України в РБ ООН, зокрема з питань роззброєння, вказати на сучасні виклики в сфері нерозповсюдження ядерної зброї, а також неприйнятність використання сили проти територіальної цілісності чи політичної незалежності держав.

Під час заходу здійснили виступи Генеральний Директор Відділення ООН у Найробі Залє-Ворк Зевде, Заступник Виконавчого Директора Програми ООН з населених пунктів Аіса Кірабо Касіра, Координатор Підпрограми з питань стихійних лих і конфліктів Програми ООН з навколишнього середовища Олі Браун, Заступник Посла Японії в Кенії Йошихіро Катаяма, професор Університету Нагасакі Йошио Ічіносе, а також Посол України в Кенії Євгеній Цимбалюк.

Експозиція з трансляцією різноманітних відеоматеріалів триватиме три дні з 26 до 28 квітня, відвідувачам будуть запропоновані інформаційно-довідкові роздаткові матеріали.

 

Захід з вшанування Чорнобильської трагедії