Посольство України в Республіці Кенія

, Київ 06:45

27 березня 2017 р. відбулася зустріч з Міністром сільського господарства, тваринництва та рибальства Республіки Кенія Віллі Беттом.

29 березня 2017, 18:20

27 березня 2017 р. відбулася зустріч Посла України в Кенії Євгенія Цимбалюка з Міністром сільського господарства, тваринництва та рибальства  Республіки Кенія Віллі Беттом.

Основною метою зустрічі було обговорення шляхів активізації двостороннього співробітництва між Україною і Кенією у агропромисловій сфері і зняття кенійського мита на імпорт окремих одиниць сільськогосподарської продукції. Окремо було відзначено необхідність договірно-правого оформлення взаємовідносин у зазначеній сфері.

До відома В.Бетта було доведено зацікавленість української сторони у нарощенні експорту до Кенії аграрної продукції (зерна, борошна, м'яса, соняшникової олії, овочів тощо), а також створення у Кенії майданчику для подальшого виведення українських товарів/послуг на ринки збуту інших країн Східної Африки. Натомість Україна, будучи стороною угоди про вільну торгівлю з ЄС, могла б надавати допомогу в експорті кенійських товарів до європейських країн.

За результатами зустрічі Міністерством сільського господарства, тваринництва та рибальства  Республіки Кенія було знято митні бар’єри на шляху українського експорту кукурудзи.